Nasze usługi

01

Projektowanie
i aranżacja wnętrz

Jeśli zamierzasz przenieść się do nowej lokalizacji bądź chcesz zmienić wystrój obecnej siedziby, pomóc mogą nasi projektanci. Zatrudniamy młody, zaangażowany zespół, a przy większych projektach zapraszamy do współpracy architektów o uznanej renomie. Zastosowanie profesjonalnych programów do aranżacji, pozwala na zaplanowanie optymalnych i zmodernizowanych wnętrz, co wzmacnia wizerunek Twojej firmy.

Profesjonalna obsługa
biur i hoteli

Usługa dostawy i montażu w Multiko obejmuje dostawę w ustalone miejsce i o uzgodnionej porze mebli zgodnych z umową i aranżacją. Montażu dokonuje doświadczona ekipa montażystów. Usługa ta obejmuje wniesienie, montaż, rozstawienie zgodne z aranżacją, wypoziomowanie i regulację oraz końcowe czyszczenie mebli. Ostatnim elementem jest usunięcie i utylizacja opakowań.

02

Logistyka montaż i serwis

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z klientami dlatego zakończenie projektu nie musi kończyć współpracy. Profesjonalny serwis Multiko świadczy bezpłatny serwis gwarancyjny przez okres 2 lat od zakupu wyposażenia. Świadczymy także odpłatny serwis po okresie gwarancji. Dysponujemy częściami zamiennymi do napraw wielu rodzajów mebli także tych, które nie zostały u nas zakupione.

W każdej firmie przychodzi moment wymiany mebli na nowe. Starych nie można po prostu wyrzucić na śmietnik. W Multiko zajmujemy się kompleksową obsługą realizacji, dlatego wspieramy Klientów również w tym zakresie. Usługa utylizacji realizowana przy współpracy z Multiko obejmuje odbiór niepotrzebnych mebli (jeśli to konieczne również demontaż i segregację wg kategorii odpadów), załadunek, wywóz i utylizację mebli.

03

MULTIKO NARKIEWICZ SP.J.
ul. T.A Wendy 10, 71-004 Szczecin (Łasztownia)
mail: biuro@multiko.com.pl mob. +48 510020601, 510020602


Copyright © 2016 Multiko Narkiewicz Sp. j. Projekt i wykonanie: virtual people